Ariston - Hotpoint LSP 720A X - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 12269
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu Ariston - Hotpoint LSP 720A X
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
| Filter: | Nerezový samočistiaci |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 7 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Studený predoplach: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 10litrov |
| Spotreba energie: | 0.92 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 49 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Mechanický |
| Indikátor soli: | áno |
| Odložený štart: | nie |
| Displej: | Nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit