Ariston - Hotpoint KIA 641C - Varná doska
Pr. č.: 12252
Popis produktu Ariston - Hotpoint KIA 641C
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | Sklokeramika |
| Rozmery - výška: | 5.3 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 7200 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Rozdelenie varných zón: |
Varná zóna 1: Indukčná zóna varna, Výkon [W]: 1400 Varná zóna 2: Indukčná zóna varna, Výkon [W]: 1400 Varná zóna 3: Indukčná zóna varna, Výkon [W]: 2200 Varná zóna 4: Indukčná zóna Booster varna, Výkon [W]: 2200/3000 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Počet stupňov výkonu: 9 Ukazovateľ poklesu Tepla: 4-stupňový |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit