Apple MacBook Pro 13" Retina Touch Bar i5 2.4GHz 4-core 8GB 512GB Silver SK - 13" Notebook
Pr. č.: 143024
PN: MV9A2SL/A
Popis produktu Apple MacBook Pro 13" Retina Touch Bar i5 2.4GHz 4-core 8GB 512GB Silver SK
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Multimediálny, Business |
| Platforma: | Mac OS |
| Operačný systém: | macOS Mojave |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.37 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 304,1x212,4x14,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 13.3" |
| Rozlíšenie displeja: | WQXGA (2560x1600) |
| Typ displeja: | IPS LED |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 2.4 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.1 GHz |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Integrovaná |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | LPDDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
| VR ready: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | DisplayPort |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 4x |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 720p HD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | Slovenské - České - Anglické |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
| TPM modul: | nie |
Batéria
| Batéria: | Výrobca neudáva typ |
| Výdrž batérie: | 10 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit