Apple Apple iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular 512GB Silver (2021) - Tablet
Popis produktu Apple Apple iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular 512GB Silver (2021)
iPad Pro má čip Apple M1 pre ďalšiu úroveň výkonu a celodennú výdrž batérie. Liquid Retina displej 11-palcového iPadu Pro je nie len nádherný, ale tiež dokonalo prenosný. Cellular modely poskytujú závratnú rýchlosť pripojenia mimo dosah Wi-Fi. A predná kamera s centrovaním záberu ťa pri videohovoroch automaticky udrží uprostred. iPad Pro má profesionálne fotoaparáty a LiDAR skener na fantastické fotky, videá a pôsobivú rozšírenú realitu. Thunderbolt / USB 4 na pripojenie k vysokovýkonným doplnkom. A môžeš k nemu pridať ešte Apple Pencil na zapisovanie poznámok, kreslenie a anotáciu dokumentov aj Magic Keyboard na písanie s príjemnou odozvou a prácu s trackpadom.
Hlavné vlastnosti
- Čip Apple M1 pre ďalšiu úroveň výkonu
- Fantastický 11-palcový Liquid Retina displej s ProMotion, True Tone a širokým farebným rozsahom P3
- TrueDepth fotosústava s ultraširokouhlou kamerou vybavenou centrovaním záberu
- 12MP širokouhlý fotoaparát, 10MP ultraširokouhlý fotoaparát a LiDAR skener pre pôsobivé AR
- 5G na superrýchle sťahovanie a streamovanie vo vysokej kvalite
- Pripojenie cez ultrarýchlu Wi-Fi
- Batéria na celý deň, s ktorou dôjdeš ďalej
- Port Thunderbolt / USB 4 na pripojenie k rýchlym externým úložiskám, monitorom a dokom
- Face ID na bezpečné overovanie a ApplePay
- 4-reproduktorový zvuk a 5 mikrofónov štúdiovej kvality
- Podpora pre Apple Pencil (2.generácie), Magic Keyboard a Smart Keyboard Folio
- iPadOS je výkonný, intuitívny a navrhnutý práve pre iPad
- Viac ako milión aplikácií v App Store priamo pre iPad
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 27,9 cm (11") |
| Rozlíšenie displeja: | 2388 x 1668 px |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeja: | 600 cd/m² |
| Hustota pixelov: | 264 ppi |
| Zaoblené rohy displeja: | Áno |
| Antireflexná vrstva: | Áno |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
Procesor
| Výrobca procesoru: | Apple |
| Typ procesoru: | Apple M |
| Model procesoru: | M1 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Koprocesor: | Áno |
| Model koprocesoru: | Neural Engine |
| Počet jadier koprocesora: | 16 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
Dátové úložisko
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Ukladacie médium: | Flash |
Grafika
| Rodina grafickej karty: | Apple |
| Počet jadier grafického adaptéra: | 8 |
Zvuk
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Počet mikrofónov: | 5 |
Fotoaparát
| Typ zadnej kamery: | Duálny fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 12 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 10 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,4 |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 125° |
| Digitálny zoom: | 5x |
| Optický zoom: | 2x |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Nahrávanie videa: | Áno |
| Režimy nahrávania videa: | 720p,1080p,2160p |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1280x720@30fps,1920x1080@120fps,1920x1080@240fps,1920x1080@25fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@24fps,3840x2160@25fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Rýchlosť záznamu videa: | 240 fps |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,4 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 122° |
| Blesk rozsvietením obrazovky: | Áno |
| Geotagging: | Áno |
Siete
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Áno |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| 4G štandardy: | TD-LTE & FDD-LTE |
| 5G: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 3G štandardy: | DC-HSDPA,HSPA,HSPA+,UMTS |
| AirPlay: | Áno |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
Možnosti pripojenia
| Technológia Thunderbolt: | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Typ dokovacieho konektora: | Apple Magnetic Connector,Apple Smart Connector |
Dizajn
| Formát: | Tablet |
| Farba: | Strieborná |
| Typ zariadenia: | Full-size tablet |
| Základný materiál: | Hliník |
Výkon
| GPS: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| iBeacon: | Áno |
| Wi- Fi polohovanie: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| LiDAR senzor: | Áno |
| Barometer: | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
Bezpečnosť
| Ochrana heslom: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
Softvér
| Platforma: | iPadOS |
| Poskytovaný OS: | iPadOS 14 |
| Virtuálny asistent: | Apple Siri |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
Batérie
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 28,65 Wh |
| Čas prehliadania (Wi-Fi): | 10 h |
| Čas prehliadania webu (5G): | 9 h |
Sila
| Výkon adaptéru: | 20 W |
Udržateľnosť
| Neobsahuje: | Berýlium, Ortuť, PVC/BFR |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 178,5 mm |
| Hĺbka: | 5,9 mm |
| Výška: | 247,6 mm |
| Hmotnosť: | 468 g |
Obsah balenia
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 45 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 3000 m |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit