AL-KO Easy 5.10 SP-S vystavený kus - kosačka benzínová s pojazdom
Popis produktu AL-KO Easy 5.10 SP-S vystavený kus
Benzínová kosačka AL-KO EASY 5.1 SP-S
Benzínová kosačka AL-KO EASY 5.1 SP-S s vynikajúcim pomerom cena – výkon. Vďaka spoľahlivej technike a rade komfortných prvkov výbavy Vám kosačka AL-KO EASY 5.1 SP-S výrazne uľahčí prácu na záhrade. Kvalitne vyrobené a aerodynamicky tvarované telo kosačky prispieva k optimálnemu vhadzovaniu trávy do koša a vyznačuje sa dlhou životnosťou.
Technické detaily: Easy 5.1 SP-S
Benzínová kosačka Easy 5.1 SP-S so záberom 51 cm si spoľahlivo poradí s údržbou stredne veľkých záhrad až do veľkosti približne 1800 m². Výška kosenia môže byť jednoducho nastavená centrálne jednou pákou v rozsahu 30 – 75 mm. Komfort pri práci s kosačkou je zaistený jednorýchlostným pohonom kolies alebo ergonomicky tvarovaným držadlom. Funkcia 4v1 umožňuje pokosenie trávy, zber do koša, mulčovanie a bočné vyhadzovanie. Aerodynamicky tvarované telo kosačky Easy 5.1 SP-S prispieva k efektívnemu zberu pokosenej trávy do 70 l zberného koša. Vďaka optimálnemu naplneniu koša je jeho kapacita plne využitá a tým treba menej často zastavovať prácu kvôli jeho vyprázdneniu.
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Benzínový |
| Motor: |
4-taktný 2,3kW |
| Pojazd: | Áno |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 51 cm |
| Kôš: | 60 l |
| Nastavenie výšky: | 30-75 mm |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| Doporučená plocha kosenia: | 1800 m² |
| Popis: |
Jedno rýchlostný pohon kolies Nastavenie výšky kosenia jednou rukou Ergonomicky tvarované držadlo pre pohodlnú prácu Kolesá uložené v guličkových ložiskách |
| Elektrický štart: | nie |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit