AL-KO 42,9 Li - kosačka akumulátorová ENERGY FLEX
Pr. č.: 134469
PN: 113694
Popis produktu AL-KO 42,9 Li
Akumulátorová kosačka AL-KO 42,9 Li
- Robustné telo kosačky z oceľového plechu, vrátane akumulátora a nabíjačky
- Šírka záberu 42 cm
- Bezpečné uvedenie do chodu s bezpečnostným kľúčom
- Zberný kôš s ukazovateľom stavu naplnenia
- 2INONE: kosenie a zber
Parametre produktu
Parametre
| Pohon: | Akumulátorový |
| Pojazd: | Nie |
| Prevedenie: | Kovový skelet |
| Záber kosenia: | 42 cm |
| Kôš: | 60 l |
| Nastavenie výšky: | 25 - 75 mm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Doporučená plocha kosenia: | 400 m² |
| Popis: | Akumulátorová kosačka |
| Elektrický štart: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit