AEG Mastery FSE62417P poškodený obal, tovar ok - Umývačka riadu vstavaná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AEG Mastery FSE62417P poškodený obal, tovar ok
Kus za špeciálnu cenu.
Poškodený originálny obalový materiál. Tovar je nový, bol vystavený. Kompletný s drobným poškodením na plechu bočných stranách umývačky. Poškodenie je estetické, nemá vplyv na funkčnosť a po zabudovaní umývačky nebude vôbec viditeľné. Plná záruka.
Pozri si detailné fotografie v galérii.
Plne integrovaná umývačka riadu AEG Mastery FSE62417P so systémom GlassCare sa špeciálne postará o sklenený riad. Na jedno naplnenie umyje 9 sád riadu. Ovládať ju je možné veľmi jednoducho pomocou horného ovládacieho panela QuickSelect potiahnutím prsta. Umývačka riadu AEG Mastery FSE62417P ponúka 7 umývacích programov. Technológia AirDry zvyšuje výkon sušenia, dvierka sa po skončení programu pootvoria aby sa riad dokonale vysušil. Sveteľný lúč TimeBeam informuje o stave programu. Vnútornú výbavu tvorí: výškovo nastaviteľný horný kôš s 2 skladacími držiakmi softspikes a 2 skladacími drôtenými držiakmi pohárov a plastové madlo AEG, dolný kôš má 2 rozložiteľné tanierové tŕne a plastové madlo. Nechýba možnosť odloženého štartu.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 45 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 9 súprav |
| Vyberateľný kôš: | Dolný |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Počet umývacích ramien: | 2 |
| Filter: | Nerezový |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 7 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Programy umývania: |
Quick 60 minút 90 minút 160 minút ECO Auto Sense Machine Care |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.9litrov |
| Spotreba energie: | 70 kWh |
| Energetická trieda: | E |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Detská poistka: | Elektronická |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit