AEG DK9690-M - Odsávač pár
Pr. č.: 13224
Popis produktu AEG DK9690-M
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 89.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 48 cm |
| Hmotnosť: | 17.4 kg |
| Farba: | antikorová |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : |
Maximálny výkon (W) 510 Výkon pri nízkom stupni (W) 280 Výkon pri intenzívnom stupni (W) 650 |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 510 m³/hod. |
| Hlučnosť : |
Hlučnosť pri intenzívnom stupni (dB(A)) 67.3 Hlučnosť pri max. výkone (dB(A)) 62.2 Hlučnosť pri min. výkone (dB(A)) 46.7 Hlučnosť pri max. výkone pri recirk. (dB(A)) 69.9 Hlučnosť pri min. výkone pri recirk. (dB(A)) 58 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 3 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | Halogénové |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Min. vzdialenosť od el. varnej platne (cm) 50 Min. vzdialenosť od plyn. varného panela (cm) 70 Indikátor zanesenia tukového filtra Indikácia zanesenia uhlíkového filtra |
Funkcie
| Iné vlastnosti: | Automatické vypnutie pri intenzívnom móde |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit