Acer Swift 1 - 14" Notebook
Popis produktu Acer Swift 1
Swift 1
Ľahký spoločník
Tenký a ľahký odolný notebook vydrží nabitý po celý deň a vy tak môžete ihneď vyraziť na cesty.
Jasná obrazovka
Notebook Swift 1 je váš celodenný partner. Spoľahnite sa preto na 14" displej s vysokým rozlíšením a sýtymi, živými farbami.
Tenký a ľahký
Noste so sebou svoj 14,95 mm laptop kamkoľvek. Váži len 1,3 kg, takže si sotva všimnete záťaže.
Elegantná klávesnica chiclet
Komfortná a štýlová klávesnica chiclet vás poteší svojimi klávesmi so zaoblenými rohmi.
14" displej so sýtymi farbami
Vďaka technológii Acer ExaColor a ComfyView zažijete obrazovku so sýtymi farbami a viditeľnosťou po celý deň.
Zostaňte pripojení
Technológia MU-MIMO 802.11ac sa vyvýja rýchlo, vy však môžete byť ešte rýchlejší. S notebookom Swift 1 budete mať navrch.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Ultrabook |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home in S mode |
| Farba: | Strieborná |
| Farba (označenie výrobcu): | Silver |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 323 x 228 x 14,95 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Pentium |
| Model: | N5000 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 2.7 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 605 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | eMMC |
| Kapacita úložného zariadenia: | 64 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit