Acer Swift 1 - 14" Notebook
Pr. č.: 134674
PN: NX.GXUEC.003
Popis produktu Acer Swift 1
Moderné mobilita
Precízne, elegantné prevedenie a výpočtový výkon pre každodenné nevyhnutnosti.
S dobrým srdcom
Spoľahnite sa na výkonné funkcie, s ktorými zvládnete každodenné úlohy jedna báseň.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný, Multimediálny |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Strieborná |
| Farba (označenie výrobcu): | Sparkly Silver |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 323 x 228 x 15 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Pentium |
| Model: | N5000 |
| Frekvencia: | 1.1 GHz |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 605 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: |
Lithium-polymerová batéria Sieťový adaptér |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.





Splátková kalkulačka Homecredit