Acer Spin 3 vystavený kus - 14" Notebook
Popis produktu Acer Spin 3 vystavený kus

Výkon po celý deň
Vďaka procesoru Intel® Core ™ i5 bude váš notebook prekypovať výkonom na prácu i hry. Procesory Intel® napomáhajú rýchlejšiemu spúšťanie aplikácií a umožňujú beh viacerých úloh naraz bez oneskorovanie. A vďaka neuveriteľnej výdrži batérie vám bude zariadenie k dispozícii po celý deň.

Zosilnite zvuk
Užite si čistejší zvuk vo všetkých štyroch režimoch vďaka predným reproduktorom nasmerovaným priamo na vás. Umocnite svoj zážitok vďaka vyššej kvalite zvuku, zabezpečovanej technológiou Acer TrueHarmony ™. A vďaka zvukovým kanálom s automatickým prispôsobením sa pri otočení displeja výstup zvukového kanálu automaticky prevráti.

Stačí len slovko
Zostaňte aktívny s nástrojmi Microsoft Cortana a Amazon Alexa, vďaka ktorým budete mobilnejší. Cortana je praktický spôsob interakcie s vaším zariadením prostredníctvom reči namiesto jednoduchého písania. Alexa toto chytré používanie notebooku ďalej rozširuje tým, že vám pomocou neho umožňuje ovládať viacero zariadení umelej inteligencie a chytrej domácnosti naraz.

Optimalizované funkcie displeja
14 "displej FHD s technológiou IPS a Acer Color Intelligence ™ dáva vyniknúť ostrým, jasným farbám. 10-bodová dotyková funkcia vám umožňuje jednoduché prechádzanie ponúk a zábavnú interakciu s hrami. Technológia BlueLightShield ™ znižuje expozíciu modrému svetlu, ktoré môže byť škodlivé, nastavením jasu a farebného odtieňa.

Do akcie s notebookom Spin
Vďaka 360° pántom môžete notebook Acer využívať v štyroch rozdielnych režimoch. Tieto pánty s dvojitým momentom umožňujú nakloniť dotykovú obrazovku úplne dozadu a pri posúvaní a klepaní sa nechvejú. Režim stanu, tabletu, tradičného notebooku a displeja - zvoľte si uhol, ktorý vám vyhovuje.

Jednoduché pripojenie
Gigabitové pripojenie Wi-Fi vám umožňuje udržiavať silný, stabilný bezdrôtový signál. Bezdrôtová technológia novej generácie a strategicky umiestnená anténa pomáhajú maximalizovať prenositeľnosť notebooku. Vďaka až päťkrát rýchlejšiemu bezdrôtovému prenosu než u predchádzajúcej technológie 2x2 802.11n stihnete oveľa viac.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Ultrabook |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Farba (označenie výrobcu): | Steel Gray |
| Materiál: | Hliník, Plast |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 335 x 230 x 20.8 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 8250U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: |
Lithium-iontová batéria Sieťový adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit