Acer Nitro 5 vystavený kus - 15,6" Notebook Gaming
Popis produktu Acer Nitro 5 vystavený kus
NITRO 5
Herná revolúcia
Premiestnite sa do sveta hier vďaka parametrom, ktoré presahujú hranice bežných notebookov.

Špičková výbava
S týmito technickými špecifikáciami môžete herné prostredie úplne ovládnuť a plne sa do neho ponoriť.

Do nových svetov
Grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti vám zaistí rýchlu a plynulú cestu naprieč hernými svetmi.

Výkonné spracovanie
Vďaka procesoru Intel® Core ™ i7 ôsmej generácie môžete hrať hry a sledovať videá rýchlo a plynulo.

Získajte plnú kontrolu
Ovládajte najdôležitejšie funkcie svojho systému a zaistite si plynulé hranie bez prehrievania vďaka technológii Acer NitroSense.

Prídavné chladenie
Technológia Acer CoolBoost ™ umožňuje zvládnuť chladenie aj pri náročnom používaní.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Herný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 390 x 266 x 26.8 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | LCD |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i7 |
| Model: | 8750H |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia: | 2.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 9 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 45 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 630 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Intel OPTANE: | 16 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce GTX 1050 Ti |
| Veľkosť pamäte GPU: | 4 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 720p HD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 4-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Sieťový adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit