Acer Iconia One 8 B1-810 (NT.L7JEE.004) - 8" IPS Z3735G 1G 16G WiFi BT GPS And4.4 WHI
Pr. č.: 68204
PN: (NT.L7JEE.004)
Popis produktu Acer Iconia One 8 B1-810 (NT.L7JEE.004)
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 4.4 (KitKat) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 340 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 8.5 x 130,3 x 215,3 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 8" |
| Rozlíšenie displeja: | WXGA (1280×800) |
| Typ dotykového displeja: | TFT LCD |
Technicné parametre
| Procesor: | Intel® Atom™ Processor Z3735G (2M Cache, up to 1.83 GHz) |
| Počet jadier procesora: | Štvorjadrový |
| Grafika: | Intel® HD Graphics |
| Veľkosť pamäte RAM: | 1 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 16 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 64 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 0,3MP |
| Zadná kamera: | 5MP |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | micro USB |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
Batéria
| Výdrž batérie: | 7 hod. |
| Kapacita betérie: | 4600 mAh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit