Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 €
V tvojom košíku:
V košíku nemáš žiadne produkty
Celková suma:
0,00 € s DPH
Prejsť do nákupného košíka
0,00 €
V tvojom košíku:
V košíku nemáš žiadne produkty
Celková suma:
0,00 € s DPH
Prejsť do nákupného košíka

TP-Link MC100CM - Optický konvertor

(0 %)
Pr. č.: 124492
PN: MC100CM
Nekonečné dáta od 4ky

Iba u nás môžeš získať nekonečné dáta v 4G sieti 4ky na 1 mesiac zadarmo k akémukoľvek nákupu. Stačí registrovať svoj nákup a získaš elektronický kupón (prvých 600 registrácií). Nákup musíš zrealizovať do 30.4.2019, registrovať ho môžeš do 12.5.2018.

Viac informácií a podmienky.
Nekonečné dáta od 4ky zadarmo na 1 mesiac
Darček zdarma
Nekonečné dáta od 4ky zadarmo na 1 mesiac
Tvoja cena:
35,90 € s DPH
  • Slovenská firma
    od roku 1987
  • Vyzdvihnutie zdarma
    v 6 predajniach
  • Vrátenie do 14 dní
    bez výhovoriek
Dostupnosť Na objednávku 
Doprava Doručenie kuriérom len za 4,99 €
Typ dopravy pre daný produkt: TPD balík
Možnosti dopravy:
  • Zakúpenie v predajni za 0,00 €
  • Expresné doručenie SPS za 4,99 €
  • Komfortné doručenie s vynáškou za 26,99 €
  • Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 49,99 €
  • Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
  • Viac informácií a dopravné podmienky
Popis produktu:
Počet portov: 2 • Auto negociácia rýchlosti: nie • Max.káblová vzdialenosť : 100 m • Auto negociácia duplexného módu: nie

Čo ostatní ešte zvažovali

produkt

Čo si ostatní dokúpili

produkt

Popis produktu TP-Link MC100CM

Média konvertor TP-LINK slúži na prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákna a je využiteľný na vzdialenosť až 2 km. Optický port má SC konektory, média konvertor využíva vlnovú dĺžku 850 nm. Napájanie zabezpečuje externý adaptér. Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie ani montáž, pomocou adaptéra môže byť inštalované do racku. 

Parametre produktu

Parametre
Počet portov: 2
Podpora štandardov: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Max.káblová vzdialenosť : 100 m
Rozmery: 94.5 * 73.0 * 27.0 mm
Tento produkt nájdete aj v častiach:
TP-Link
Hups! Niečo sa pokazilo. Obnov stránku a skús to znova, prosím.