Asus ZenFone 5 A501CG Dual SIM biely vystavený kus - Mobilný telefón
Popis produktu Asus ZenFone 5 A501CG Dual SIM biely vystavený kus
Spoločnosť ASUS sa po dlhšej odmlke vracia k výrobe čistokrvných smartfónov, a to hneď v niekoľkých radoch a podporou Dual Sim, ktoré spoločne pomenoval ASUS ZenFone. Elegantne spracované telo sa ponúka hneď v niekoľkých farebných variantoch, a tak si môžete vybrať presne ten, ktorý bude najlepšie vystihovať vašu osobnosť. Model ZenFone 5, ako už názov napovedá, dostal 5" IPS obrazovku s vysoko odolným sklom Gorrila Glass 3. Dvojjadrový procesor si hravo poradí s väčšinou aplikácií, ktoré pobežia pod moderným operačným systémom Google Android 4.3 s grafickou nadstavbou ZenUI.
Nekompromisný výkon dvojjadrového procesora Intel Atom, ktorý behá na frekvencii 1,6 GHz, prináša plnulý beh v aplikáciách a drvivej väčšine súčasných hier. Vďaka technológii Hyper-Threading sa Atom vyložene vyžíva pri multitaskingových úlohách. V dokonalej symbióze s procesorom vnútri ZenFone 5 žije rýchla operačná pamäť s kapacitou 2 GB. Na ukladanie dát je pripravené úložisko s kapacitou 8 GB, ktoré si navyše môžete ľahko rozšíriť až o ďalších 64 GB pomocou microSD karty. Krištáľovo čistý obraz si užijete na odolnom Gorilla Glass 3 displeji s uhlopriečkou 5" s jemným HD rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Technológia IPS zaručí perfektné zobrazenie i z veľmi ostrého uhla a spolu s ASUS TruVivid vám umožní vychutnať si to najlepšie podanie celého farebného spektra.
Inteligentný telefón ASUS ZenFone na komunikáciu s užívateľom používa operačný systém Google Android 4.3 s nadstavbovým používateľským rozhraním ženu. Toto intuitívne prostredie si okamžite zamilujete vďaka jeho jednoduchosti a zároveň inteligencii. S funkciou What's next si už nemusíte pamätať všetky vaše udalosti. Jednoducho si ich naplánujte v tejto prehľadnej aplikácii, ktorá vám ich v pravú chvíľu sama pripomenie. Dôležité udalosti sprístupňované vašimi priateľmi na sociálnej sieti, emaily alebo SMS si môžete presunúť do aplikácie Do It Later. Rýchlo tak získate prehľad o vašich úlohách, na ktoré by ste inak museli neustále myslieť.
ZenFone 5 je vybavený WiFi adaptérom, na okamžité pripojenie na internet. Na rýchle prenosy dát je možné rovnako tak využiť aj 3G modul. Nechýba ani GPS či Bluetooth. Na cestách aj na večierku zaobstaráte vďaka fotoaparátu dokonalé momentky vo vysokom rozlíšení až 8 MPx a na prednej strane telefónu je ukrytý snímač, ktorý poslúži ako webkamera pri videohovoroch. Unikátna technológia PixelMaster vylepší vaše fotografie, takže budú vždy vyzerať ako od profesionála. ASUS ZenFone je skvelý telefón nabitý tými najnovšími technológiami a funkciami. To všetko navyše za veľmi príťažlivú cenu.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Verzia OS: | Android v5.0.2 (Lollipop) |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Hmotnosť: | 10.3 g |
| Farba (označenie výrobcu): | biela |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, kompas |
| Typ SIM karty: | micro SIM |
| Procesor: | Intel Atom Z2520 Dual-core 1.2 GHz |
| Grafické jadro: | PowerVR SGX544MP2 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 5" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1280 px |
Pamäť
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 64 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 8 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | Geo-tagging |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 2.0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.0 |
| Podpora USB: | Áno (microUSB konektor) |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 2110 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Typ displeja IPS LCD Rozlíšenie displeja 1280 x 720 bodov Počet farieb displeja 16 milionov Konštrukcia a systém Počet jadier dvojjadrový procesor Frekvencia procesoru 1600 MHz Dual SIM - telefón na dve SIM karty Áno Konštrukcia telefónu dotykový Systém telefónu Android 4.3 Pamäť Interná pamäť 8 GB Pamäť RAM 2GB Podporované pamäťové karty microSDHC Navigácia GPS Áno Rozhranie a podporované siete Sieťová frekvencia 850, 900, 1800, 1900 MHz Sieťová frekvencia (3G) 850, 900, 1900, 2100 MHz Podpora 3G (UMTS, WCDMA) Áno 4G/LTE Nie Bluetooth Áno IrDa infraport Nie GPRS Áno HSCSD Áno EDGE Áno Integrovaná Wi-Fi Áno Fotoaparát Integrovaný fotoaparát Áno Rozlíšenie fotoaparátu 3264 x 2448 (8 Mpx) Integrovaný blesk/prisvietenie Áno Automatické ostrenie Áno Rozlíšenie videozáznamu 1920 x 1080 Akumulátor Typ akumulátoru Li-Ion Kapacita batérie 2110 mAh mAh Pohotovostná doba 353 hod. Doba hovoru 1110 min Hudba a prehrávače 3,5 jack Áno FM rádio Áno Vyzváňanie Vibrácie Áno Ďalšie parametre Značky Asus USB port áno HDMI Nie NFC Nie Akcelerometer Áno Typ Sim karty microSim kompatibilita ACC pro GSM název 9 Rozmery Šírka balenia 10 cm Výška balenia 15 cm Hĺbka balenia 5 cm |
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, USB kábel |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit