Asus VivoBook TP412UA-EC058R - 14" Notebook
Popis produktu Asus VivoBook TP412UA-EC058R
Flexibilita, ktorá korešponduje s vašim rozpoložením
Asus VivoBook Flip 14

ASUS VivoBook Flip 14 je konvertibilný notebook, ktorý je vybavený extrémne úzkym rámom ASUS NanoEdge, ktorý umožňuje jeho 14-palcovému Full HD displeju sa zmestiť do tela veľkosti typického 13-palcového notebooku. Štíhly a ľahký VivoBook Flip 14 je navrhnutý tak, aby vyhovoval každej príležitosti. Používajte ho ako štýlový notebook, praktický tablet – alebo niečo medzi tým. Jeho procesor Intel® Core™ i5 vám umožní každodenné úlohy zvládať jednoducho a s nadhľadom.
Dizajn
Štýlový dizajn s odolným 360° pántom
Pre zabezpečenie maximálnej trvanlivosti bol 360° kovový pánt VivoBook Flip 14 podrobený testu 20.000 cyklov otvorenia a zatvorenia. Takže si môžete byť istí, že váš VivoBook Flip 14 bude pripravený pre akýkoľvek režim, kdekoľvek – na mnoho rokov! Štýlový VivoBook Flip 14 má atraktívne hliníkové šasi.

Mobilita
Tenký, štýlový, ľahký
ASUS VivoBook Flip 14 je tenší a ľahší než kedykoľvek predtým – s úžasne tenkým profilom 17,6 mm, váži len 1,5 kg. Ide o jeden z najmobilnejších 14palcových konvertibilných notebookov na trhu. Udrží vás produktívnymi aj zabavenými – kdekoľvek.

Obrazovka
NanoEdge displej
Vďaka ultra úzkemu rámu NanoEdge so šírkou len 6,15 mm sa 14-palcový Full HD displej VivoBook Flip 14 zmestí do tela veľkosti typickej pre 13-palcové notebooky s neuveriteľným pomerom strán obrazovky 82% pre maximálne pohltenie zobrazením. Displej je tiež vybavený technológiou širokého pozorovacieho uhla 178°, ktorá zabezpečuje, že farby a kontrast zostávajú živé a sýte, aj keď sú zobrazené z extrémnych uhlov.

Dotyk
Zachyťte každú svoju myšlienku!
VivoBook Flip 14 je navrhnutý pre dokonalý zážitok z dotyku a deteguje aj tie najjemnejšie pohyby vašich prstov. Vysoko presné dotykové senzory sú rozmiestnené v intervaloch 6 mm, čo zabezpečuje väčšiu citlivosť, než pri displejoch s priemyslovým štandardom 9 mm medzi senzormi.

Rozhrania
Kompletná konektivita
Port USB 3.1 s reverzibilným konektorom USB Type-C™ umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie zariadení. USB 3.1 poskytuje rýchlosti prenosu dát až 5Gb/s, čo je až 10x rýchlejšie než pripojenie USB 2.0! Prenos fotografií, hudby a veľkých súborov videa je hotový za zlomok času. Napríklad preniesť 2GB film trvá menej než dve sekundy!

Praktickosť
Odomknutie jediným dotykom vďaka čítačke odtlačkov prstov
VivoBook Flip 14 je vybavený čítačkou odtlačkov prstov pre rýchle a jednoduché prihlasovanie pomocou systému Windows Hello. Funkcia rozpoznávania 360° zlepšuje presnosť skenovania, aj keď sú vaše ruky vlhké. Nie je treba zapamätať si a zapisovať zložité heslá a rozhodne sa nemusíte obávať, že budú ukradnuté. Jediné, čo potrebujete pre rýchle prihlásenie, je jediný dotyk.

Zobrazenie
Vychutnajte si nové farebné možnosti a snímky dokonalé v každom pixli
Exkluzívne technológie ASUS zabezpečujú len tie najlepšie vizuálne zážitky. Technológia vizuálnej optimalizácie ASUS Splendid poskytuje najlepší obraz pre akýkoľvek typ obsahu. Obsahuje štyri režimy zobrazenia: Normálny režim je ideálny pre každodenné úlohy; Živý režim optimalizuje kontrast a prináša úžasné fotografie a video. Režim Eye care znižuje hladinu modrého svetla, čo zmierňuje namáhanie očí; a Manuálny režim umožňuje prispôsobenie farieb. Technológia ASUS Tru2Life Video inteligentne optimalizuje jednotlivé pixely v každej snímke, čím zvyšuje ostrosť a kontrast o 150%, takže si môžete vychutnať najlepšiu možnú kvalitu obrazu!

Audio
Plne optimalizovaný zvuk ladený na mieru
S cieľom poskytnúť vám ten najlepší zvukový zážitok poskytujú ASUS SonicMaster a ASUS AudioWizard dokonalú kombináciu hardvéru, softvéru a ladenia zvuku. ASUS SonicMaster využíva profesionálny kodek pre zabezpečenie presného kódovania a dekódovania zvuku a používa zosilňovače, veľké reproduktory a rezonančné komory, ktoré sú dokonale tvarované priamo pre vaše konkrétne zariadenie. ASUS AudioWizard je výkonný softvér, ktorý zjednodušuje dosiahnutie ideálnej zvukové rovnováhy pre akýkoľvek typ obsahu. Ponúka tiež manuálne možnosti nastavenia, takže môžete úplne ovládať váš zvukový mix pre skutočne príjemný zvuk.
Batéria
Bezpečné rýchle nabíjanie a dlhšia životnosť batérie
VivoBook Flip 14 má 3x dlhšiu životnosť batérie oproti štandardným lithium-iontovým batériám. S technológiou rýchleho nabitia od spoločnosti ASUS môžete prázdnu batériu nabiť na 60 percent už za 49 minút.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Zariadenie 2v1, Ultrabook |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Pro 64-bit |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 327 x 224.75 x 17.6 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Povrch displeja: | Lesklý |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 8250U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | napájací adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit