AEG TSC8M181DS - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Popis produktu AEG TSC8M181DS
Menej plytvania potravinami vďaka o 30 % lepšiemu rozloženiu teploty*
Chráňte kvalitu potravín a znížte množstvo odpadu tým, že zabezpečíte stabilnú, rovnomernú teplotu a vlhkosť v celej chladničke. Chladnička Cooling 360° s vnútorným priestorom z prvotriedneho antikora zabezpečuje o 30 % lepšie rozloženie teploty na každej poličke.
* Porovnanie s vlastným produktom s kontrolou cyklu prúdenia na základe interného testu
Moderná inovácia. Unikátna chladnička s mrazničkou z recyklovaného plastu*
Je tu nová éra chladenia. Predstavujeme našu chladničku s mrazničkou, s použitím vnútorného materiálu z 70 % recyklovaného plastu. Plasty z vyradených chladničiek sa používajú na výrobu nových chladničiek, čo vďaka recyklácii pomáha znižovať množstvo odpadu.
Technológia TwinTech® No Frost Plus. Stabilná teplota pre lepšiu chuť
Technológia TwinTech® No Frost Plus udržuje v potravinách ideálnu vlhkosť vďaka oddeleným chladiacim systémom pre chladničku a mrazničku. Stabilita teploty je viac než 4-násobne lepšia v porovnaní so štandardom*, zatiaľ čo znížená spotreba energie až o 9 %** je zárukou precízneho skladovania potravín.
* Kolísanie teploty v rozmedzí 0,05º v porovnaní so štandardnou technológiou TwinTech s 2 pripojenými výparníkmi v rade ** V porovnaní s podobnou technológiou s 2 výparníkmi (TwinTech)
Zásuvka s mimoriadnym chladením. Na čerstvo nakrájané lahôdky
Spomaľte zrenie svojich obľúbených syrov a krájaných mäsových výrobkov tým, že ich uskladníte v zásuvke s mimoriadnym chladením. V tejto zóne je teplota nižšia ako vo zvyšku chladničky.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1772 mm |
| Rozmery – šírka: | 546 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 7.5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | D |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 173 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 11 hod. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit