Siemens ED675FSB5E - Varné dosky
Popis produktu Siemens ED675FSB5E
Moderné indukčné varné dosky s varnú zónu combiZone ponúka viac flexibility pri varení a smažení.
Varná zóna combiZone umožňuje varenie s veľkými pekáči alebo hrnci, s optimálnou distribúciou tepla.
Spojením dvoch indukčných varných zón v jednu získate optimálny priestor pre veľké pekáča a hrnce. Túto funkciu oceníte nielen pri príprave veľkého množstva pokrmov.
Ovládanie touchSlider umožňuje nastaviť teplotu priamym dotykom alebo posunom prsta po teplotnej stupnici.
Naše inovatívne technológie touchSlider vám umožňuje regulovať teplotu varných zón buď priamym poklepaním na prevádzkové stupnici alebo posúvaním prsta pozdĺž nej. Teplotu môžete nastaviť od pol stupňa výkonu do maximálneho nastaväjú 9.
powerMove pre pohodlné varenie vďaka prednastaveným stupňom výkonu.
Kratší čas uvedenia do varu s až o 50% väčším výkonom vďaka funkcii poverBoost.
Bezpečné vypnutie varných zón po uplynutí nastaveného času varenia pomocou funkcie timer s vypínaním.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Prevedenie povrchu: | sklokeramický varný panel |
| Rozmery - výška: | 5.1 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 5.1 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 60.2 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 / 400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 6900 W |
| Rozdelenie varných zón: |
predná ľavá: 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) zadná ľavá: 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) zadná pravá: 145 mm , 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW) predná pravá: 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW) |
Funkcie
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Detská poistka: | áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.





Splátková kalkulačka Homecredit