BRAVO B4319 - Mikrovlnná rúra
Pr. č.: 16086
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mikrovlnné rúry voľne stojace
Popis produktu BRAVO B4319
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
| Zabudovateľná: | Nie |
| Možnosť podstavby: | Áno |
Napájanie
| Príkon: | 1200 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 700 W |
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 25 cm |
| Rozmery - šírka: | 43 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 28 cm |
| Otváranie dverí: | zatlačením |
| Vnútorný objem: | 17 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Displej: | Nie |
| Farba vnútorného povrchu: | Biely smalt |
| Farba vonkajšia: | Biela |
Funkcie
| Časovač: | Áno |
| Crisp (zapekanie na panvici): | Nie |
| 6.zmysel: | Nie |
| Defrost: | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit