Bosch SPS40E42EU - Umývačka riadu
Pr. č.: 17998
Popis produktu Bosch SPS40E42EU
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 84.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 45 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 9 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Filter: | Nerezový samočistiaci |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 4 |
| Programy: | 3 |
| Studený predoplach: | áno |
| ECO program (teploty): | 50°C |
| Auto program (teploty): | 45-65 °C |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Špeciálne programy: | Rýchly 45°C |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9litrov |
| Spotreba energie: | 0.78 kWh |
| Energetická trieda: | A+ |
| Referenčný program: | Eco 50°C |
| Trvanie referenčného programu: | 170 min |
| Hlučnosť: | 48 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | áno |
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Mechanický |
| Indikátor soli: | áno |
| Ďalšie funkcie: | Sklopné priehradky na taniere v dolnom koši (2x), odkladacia priehradka v hornom koši |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit