Bosch MUM 4856EU - Kuchynský robot
Pr. č.: 17544
Popis produktu Bosch MUM 4856EU
Parametre produktu
Napájanie
| Príkon: | 600 W |
Prevedenie
| Farba: | Biela |
| Obsah misky: | 3.9 l |
| Typ nožov: | Oceľ |
| Rozmery - výška: | 26.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 26.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 50.5 cm |
| Farba misky: | Nerez |
| Čistenie v umývačke: | Áno |
Funkcie
| Regulácia rýchlostí: | Áno |
| Funkcie: | hnetenie, šľhanie, mixovanie, mletie, lisovanie |
| Príslušenstvo: | lis na citrusy, mäsomlynček, 3 kotúče na strúhanie |
| Počet polôh ramena: | 3 |
| Mixér: | Áno |
| Objem mixéru: | 0.75 l |
| Počet nastaviteľných stupňov: | 4 |
| Metly: | hnetací hák, šľahacia metla, miešacie metly |
Bezpečnosť
| Podstava s prísavkami: | Áno |
| Priestor na uloženie kábla: | Áno |
Parametre
| Ďalšie parametre: | Poistka opätovného zapnutia |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit