BEKO WMB 81244 LA - Automatická práčka
Popis produktu BEKO WMB 81244 LA
BabyProtect:
Spoločnosť Beko vyvinula pre práčky, sušičky bielizne a umývačky riadu špeciálny program Beko BabyProtect. Tento program v práčkach zaistí dokonalé vypranie bielizne nielen pre deti či alergikov, ale pre celú rodinu. Vyššia teplota zlikviduje všetky baktérie. Intenzívne plákanie dokonale odstráni zbytky pracích prostriedkov či aviváže. Špeciálne senzory, snímajúce teplotu a vlhkosť v sušičke, potom pomôžu k dosiahnutiu dokonalého výsledku sušenia bielizne. V umývačkách riadu, je vďaka prepojeniu intenzívneho umývania a oplachovania riadu horúcou vodou zaistená dokonalá hygiena pre detské príbory či kojenecké fľašky.
Tento program získal certifikát inštitútu LGA, ktorý potvrdzuje 99,99% úroveň sterilizácie.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 8 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Čistá hmotnosť: | 54 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+++ |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 54 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 72 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | nie |
| Parné pranie : | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | áno |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: |
Predpierka Ľahké žehlenie |
| Detská bielizeň: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | nie |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ teploty, Ukazovateľ otáčok |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit