BEKO OIE 22300X - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 17062
Popis produktu BEKO OIE 22300X
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 65litrov |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56 cm |
| Povrchová úprava : | Nerez |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba : | 0.88 kWh |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Nie |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | nie |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | hlboký plech, plytký plech |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Počet programov: 6 Statické pečenie (horný a dolný ohrev) Statické pečenie s ventilátorom Veľký gril + ventilátor Véľký gril |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit