BEKO DSFS 6835 - Umývačka riadu
Pr. č.: 16858
Popis produktu BEKO DSFS 6835
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 45 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
Sušenie a programy
| Studený predoplach: | nie |
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Špeciálne programy: |
Predumytie Mini 30 Eco 50 Quick and Clean Intensive 70 Active Wash Auto 40-65 BabyProtect |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9litrov |
| Spotreba energie: | 0.68 kWh |
| Energetická trieda: | A+++ |
| Hlučnosť: | 47 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | nie |
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Odložený štart: | nie |
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Displej: Áno BabyProtect program: Áno Odložený štart: Áno Tablety All in One: Áno Polovičná náplň: Áno Turbo sušenie: Áno Indikácia soli: Áno Indikácia leštidla: Áno Senzor čistoty vody: Áno BLDC motor: Áno Ochrana: Aquasafe +/Aquastop Výškovo nastaviteľný kôš: Áno počet sprchovacích úrovní: 3 Špecialita: Automatické otváranie dierok po skončení umývania Prídavné funkcie: Tablety All-in-one |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit