BEKO CSS52010DW - Sporák kombinovaný
Pr. č.: 16658
Popis produktu BEKO CSS52010DW
Parametre produktu
Prevedenie
| Typ sporáka: | Kombinovaný |
| Varná doska: | Plynová |
| Rúra: | Elektrická |
| Vnútorný objem rúry: | 60 l |
| Rozmery – výška : | 85 cm |
| Rozmery – šírka : | 50 cm |
| Rozmery – hĺbka : | 60 cm |
| Materiál interiéru : | Smalt |
| Počet skiel na dverách: | 2 |
| Farba sporáku: | Biela |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Počet programov: | 4 |
| Výkon jednotlivých varných zón: |
Ľavá predná: 2900W Pravá predná: 1000W Ľavá zadná: 2000W Pravá zadná: 2000W |
| Spôsoby pečenia (programy): |
Tradičné pečenie Dolný ohrev Malý gril Gril |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Displej : | nie |
| Časovač : | nie |
| Funkcie pečenia: | Gril |
| Počet varných zón: | 4 |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Vrchný kryt : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Poistka STOP GAS |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit