BEKO CSA270K20XP - Kombinovaná chladnička
Popis produktu BEKO CSA270K20XP
Aby ste videli, kde sú dobroty
S LED osvetlením máte nielen prehľad čo je v každej poličke, ale na rozdiel od klasickej žiarovky taktiež prispieva k zníženiu spotreby elektriny, pretože nehreje.

Čistá chladnička bez baktérií a zápachu
Baktérie skracujú trvanlivosť uložených potravín, preto sú chladničky Beko vybavené antibakteriálnym štítom. Ten tvorí madlo a tesnenie špeciálne upravené iontami striebra, ktoré zabraňujú vstupu baktérií a udržiavajú tak chladničku čistú.

Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 262litrov |
| Rozmery – výška: | 1707 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 600 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 40 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 175litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 87litrov |
Chladnička
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 4 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Farba: | titanium |
| Dotykový displej: | nie |
| Farba dverí: | titanium |
| Farba skrine: |
nerez biela vo vnútri |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.





Splátková kalkulačka Homecredit