BAUMATIC BTI9170GL - Odsávač pár
Pr. č.: 15939
Popis produktu BAUMATIC BTI9170GL
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Priestorový |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Dotykové |
| Rozmery - výška: | 66.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 90 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Farba: | Nerez/sklo |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | 3 |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 1000 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 56/65/70dB dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 2 |
| Počet uhlíkových filtrov: | 1 (nie je súčasťou balenia) |
| Typ uhlíkového filtra : | SQ2 (https://www.tpd.sk/katalog/detail/?detail=29435) |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 4 |
| Typ osvetlenia : | Halogén |
Funkcie
| Iné vlastnosti: |
LCD displej Automatické vypnutie |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit