Asus X507UB-EJ339T - 15,6" Notebook
Popis produktu Asus X507UB-EJ339T
Spoľahlivý notebook na prácu i zábavu, v ktorom nájdete pekný kompromis v pomere cena-výkon nájdete v modeli Asus X507UB-EJ339T. Z komponentov vás zaujme hlavne vysokokapacitný HDD vo veľkosti 1 TB, ktorý vám poskytne dostatok voľného miesta. Displej notebooku má 15,6" uhlopriečku a k tomu štyri prevádzkové režimy, ktoré zlepšujú kontrast alebo znižujú podiel modrého svetla. Modelu X507UB-EJ339T nadelili inžinieri firmy Asus tiež pokročilú zvukovú výbavu a výkon notebooku podopreli dômyselným systémom chladenia. Fungovanie vám spríjemní čítačka odtlačkov prsta alebo výkonná batéria, ktorá vydrží takmer trikrát dlhšie ako iné akumulátory. Opomenúť nejde ani elegantne tenké a kompaktné telo, s ktorým transport notebooku nepredstavuje problém za žiadnych okolností.
Na voľnej kapacite pre dáta notebook nešetrí
Nebol by to notebook od Asusu, aby mu výrobca okrem pekného tela nenadelila tiež solídne vnútorné komponenty. Srdcom modelu X507UB-EJ339T je CPU Intel Core i3 s oceňovanou architektúrou Kaby Lake. V závese sú pripravené 8 GB RAM s grafickou kartou NVIDIA GeForce MX110. Táto dvojica spoľahlivo utiahne staršie hry aj niektoré náročnejšie aplikácie. Veľké objemy dát si potom pod taktovku vezme 1 TB HDD.

Asus X507UB a jeho displej so štyrmi prevádzkovými režimami
Displej notebooku opatril výrobca technológiou Asus Splendid, ktorá vizuálne optimalizuje akýkoľvek obsah tak, aby bol čo najkvalitnejší. Obrazovka má navyše rôzne prevádzkové režimy – normálny pre bežné používanie počas dňa, Vivid vylepší kontrast a tým zvýši kvalitu fotiek a videa, a napokon Eye Care znižuje podiel modrého svetla. V ručnom móde si môžete farby a akákoľvek ďalšie nastavenia prispôsobiť detailne presne podľa svojich požiadaviek. Čo sa konektivity týka, vo výbave notebooku Asus X507UB-EJ339T nájdete HDMI, vysoko rýchlostný port USB 3.1 a nechýba ani bezdrôtové rozhranie Bluetooth alebo WiFi.
Spoľahlivo chladí, výborne hrá a rýchlo prihlasuje
Vylepšené IceCool chladenie využíva pokročilé ovládanie jednotlivých vetrákov v kombinácii s ich dômyselným dizajnom. Tým vytvára účinný chladiaci systém, ktorý teplotu pri bežnom používaní spoľahlivo udrží pod 36 °C. Z ďalších užitočných funkcií na notebooku X507UB-EJ339T oceníte zvukovú výbavu ASUS SonicMaster s výkonnými reproduktormi a zosilňovačmi, ktoré si cez program Audio Wizard do detailu nakonfigurujete tak, ako sami uznáte za vhodné. Hodiť sa vám bude aj čítačka odtlačkov prsta pre rýchlejšie prihlasovanie cez Windows Hello. Odpadá tým potreba nosiť v hlave alebo na papieriku napísané prístupové heslo. Nehľadiac na to, že prihlasovanie do operačného systému je tým aj bezpečnejšie.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Zlatá |
| Hmotnosť: | 1.68 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 365 x 266 x 21,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 7020U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Boost frekvencia: | 2.3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Integrovaná grafická karta: | HD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5400 ot./min. |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce MX110 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit