Asus X507MA-EJ204T - 15,6" Notebook
Popis produktu Asus X507MA-EJ204T
Produktivita a zábava na každý deň
Štýlový notebook ASUS X507 je perfektnou kombináciou krásy a výkonu. Je to ideálny notebook pre každodennú prácu s počítačom a zábavu.
Vezmite si ho so sebou kamkoľvek
Notebook ASUS X507 je mimoriadne prenosný a váži len 1,75 kg. Ide o notebook pre každodenné použitie, pre prácu aj zábavu, nech už ste kdekoľvek.
Nano Edge Displej
S tenkým rámom 8,1 mm a 75,4% pomerom obrazovky k telu poskytuje displeju NanoEdge na notebooku ASUS X507 viac využiteľnej plochy displeja.
Užite si svet farieb a dokonalý obraz do posledného pixelu
Exkluzívne technológie ASUS zabezpečujú ten najlepší vizuálny zážitok. Technológia vizuálnej optimalizácie ASUS Splendid poskytuje najlepší obraz pre akýkoľvek typ obsahu. Obsahuje štyri režimy zobrazenia: Normálny režim je ideálny pre každodenné úlohy; Živý režim optimalizuje kontrast a prináša úžasné fotografie a video. Režim Eye care znižuje hladinu modrého svetla, čo znižuje namáhanie očí; a Manuálny režim umožňuje prispôsobenie farieb podľa vašich preferencií. Technológia ASUS Tru2Life Video inteligentne optimalizuje každý pixel v každom video snímku pre zvýšenie ostrosti a kontrastu o 150%, takže si môžete vychutnať najlepšiu možnú kvalitu obrazu!
Zvuk
Asus SonicMaster & Asus Audio Wizard
Aplikácie ASUS SonicMaster a ASUS AudioWizard poskytujú dokonalú kombináciu zvukového hardvéru, softvéru a možnosť tuningu navrhnutého s cieľom poskytnúť vám čo najlepší zvukový zážitok. ASUS SonicMaster využíva profesionálny kodek pre zabezpečenie presného kódovania a dekódovania zvuku a používa zosilňovače, veľké reproduktory a rezonančné komory, ktoré sú dokonale vhodné pre vaše konkrétne zariadenie. ASUS AudioWizard je výkonný softvér, ktorý zjednodušuje dosiahnutie ideálnej zvukovej rovnováhy pre akýkoľvek typ obsahu. Ponúka tiež ručné možnosti nastavenia, takže môžete úplne ovládať váš zvukový mix pre skutočne príjemný zvuk.
Dokonalé chladenie

Chladenie notebooku je dôležité, pretože priamo ovplyvňuje výkon vášho počítača. Technológia ASUS IceCool využíva inteligentné riadenie ventilátorov, tenké tepelné trubice a chytré riešenia, ktoré spoločne vytvárajú účinný chladiaci systém a udržiava priemernú teplotu na opierke dlane pod 36 °C — nižšiu, ako je teplota tela — takže získate skvelý chladiaci výkon a môžete si v pokoji užívať výkon vášho počítača.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Zlatá |
| Farba (označenie výrobcu): | Icicle Gold IMR |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 1.75 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 365 x 266 x 21,9 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | TN LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Pentium |
| Model: | N5000 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 2.7 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 605 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | M.2 SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 128 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet micro USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit