AEG BSK792320M - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG BSK792320M
S technológiou SousVide sa môžete aj v domácich podmienkach pustiť do vákuového varenia. Profesionálni kuchári o tejto metóde tvrdia, že s ňou možno dosiahnuť najlepšie, najchutnejšie a najšťavnatejšie jedlá, aké sa podávajú vo vychýrených reštauráciách.
RUŽOVÝ. STREDNE PREPEČENÝ. PREPEČENÝ. PODĽA VAŠEJ CHUTI
Teplotná sonda, ktorá priebežne meria teplotu v strede vášho pokrmu, vás upozorní, keď bude jedlo hotové. Aké mäso preferujete? Či už sa tešíte na ružový, stredne prepečený alebo prepečený steak, teplotná sonda si vždy postráži správny stupeň prepečenia.
INŠPIRUJTE SA RECEPTOVÝMI PROGRAMAMI
Veľký a prehľadný displej LCD s možnosťou využitia asistovaných receptových programov je zárukou skvelého gurmánskeho zážitku. Vďaka automatickému nastaveniu teploty a času pečenia máte prípravu širokej škály pokrmov absolútne pod kontrolou.
PERFEKTNÉ PREPEČENIA BEZ OHĽADU NA MNOŽSTVO
Kruhové ohrevné teleso prispieva k rovnomernému prepečeniu pokrmov vo všetkých kútoch tejto rúry, a to dokonca aj vtedy, keď je naplnená tromi plechmi. Budete mať istotu, že každá porcia bude rovnako prepečená a chutná.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 70litrov |
| Rozmery - šírka: | 56 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Povrchová úprava : | Nerezová oceľ s úpravou proti odtlačkom |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Spotreba : | 0.99 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Ohrev tanierov, Zaváranie, Pomalé pečenie, Varenie Sous vide, Dolný ohrev, Pečenie chleba, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Kysnutie cesta, Sušenie, Mrazené pokrmy, Parné pečenie, Gril, Vysoká vlhkosť, Nízka vlhkosť, Stredná vlhkosť, Udržiavanie teploty, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Parná regenerácia, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril, Príprava jogurtu |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit