AEG AWUS040B8B - Vinotéka zabudovateľná
Popis produktu AEG AWUS040B8B
Rad Perfect Shelving 8000 prezentuje vašu kolekciu vín na prémiových vysúvateľných drevených poličkách. Navrhnuté s optimálnym priestorom na uloženie všetkých hlavných fliaš s objemom 750 ml – vrátane vášho obľúbeného šampanského – bez poškriabania etikiet.
Dôverujte teplote. S vinotékou Single-Zone Pro
Vinotéka Single-Zone Pro sa dá nastaviť na ľubovoľnú teplotu od 5 do 20 °C na servírovanie, prípadne od 12 do 14 °C, čo je ideálna teplota na skladovanie všetkých vašich vín.
Spravujte svoju kolekciu. S aplikáciou na správu vinotéky OENO
Spravujte svoju kolekciu vín a dopĺňajte ju online s aplikáciou na správu vinotéky OENO. Aplikácia využíva službu Vivino a optimalizuje ju náš tím someliérov. Umožňuje jednoducho skenovať, sledovať, spravovať a dopĺňať kolekciu vín.
Udržujte víno v tej najlepšej kvalite s vínotékou Cellaring Pro 5 Fundamentals
Postaráme sa o to, aby bola kvalita vášho vína dokonale chránená, s vínotékou Cellaring Pro 5 Fundamentals: teplotná stabilita, automatická vlhkosť nad 50 %, skladovanie na tmavom mieste, prostredie bez vibrácií a kvalitné prúdenie vzduchu.
Bočné LED osvetlenie sa postará o prémiovú prezentáciu
Posvieťte si dokonale na svoju kolekciu. Vďaka bočnému LED osvetleniu budete mať úplný prehľad o každej poličke.
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | F |
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57.7 cm |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery pre zabudovanie - výška : | 82 cm |
| Rozmery pre zabudovanie - šírka: | 60 cm |
| Rozmery pre zabudovanie - hĺbka: | 56 cm |
| Počet fliaš: | 30-50 |
| Hlučnosť: | 38 dB |
Prevedenie
| Celkový objem: | 134 l |
| Farba dverí: | Black Matt Glass |
| Farba skrine : | čierna |
| Zmena otvárania dverí: | Áno |
| Počet poličiek: | 5 |
| Typ poličiek: | drevené |
| Vstavaná: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Elektronické dotykové |
Funkcie
| Rozmrazovanie: | Automatické |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 108 kWh |
| Max. počet fliaš: | 40 |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit